Алюмінієвий монолист | Матеріали |
Безкоштовнi консультацi:
 
 
Наші об'єкти
 
 
 
 

Алюмінієвий монолист

 "Фасади України" пропонує алюмінієвий лист 1,5 й 2 мм для облицювання фасаду виробництва заводу PMS METAL ALUMІNІUM SANAYІ TІ (Туреччина).

Більш докладну інформацію про алюмінієвий лист Ви зможете одержати відвідавши сайт офіційного представника заводу в Києві - Компанії Анфас - http://www.alulist.com.ua/

Застосування листового алюмінію в будівництві зумовлено його відомими перевагами. Серед основних характеристик листового алюмінію можна назвати довговічність, не горючість, підвищена стійкість до впливу атмосферних опадів, ультрафіолетового випромінювання, агресивних середовищ, м'якість, що вигідно сполучається з міцністю, стійкість до механічних впливів, екологічна безпека й естетичність. Крім того, лицювальні вироби з алюмінію відрізняються технологічністю і простотою, зручністю й надійністю монтажу.

Фасадні алюмінієві листи покриті фарбами на основі PVDF (полівінілденфторид), які характеризуються стійкістю кольору й збереженням ступеня насиченості. Гарантійний термін використання алюмінієвого листа й фасадних елементів із цього матеріалу для навісних вентильованих фасадів становить мінімум 25 років.

Стійкість і насиченість кольору на довгий час - головна мета виробника. Тому для покриття фасадних алюмінієвих листів використовується спеціальна система перманентної подачі фарби.

При цьому алюмінієві листи звичайних кольорів покриваються у два шари, а металевих - у чотири, після термообробки на фарбу наноситься захисний лак для захисту від ультрафіолету. Ця система забезпечує не тільки стійкий колір, але й блиск.

Висока свтіловідбиваюча здатність алюмінієвих поверхонь сприяє збереженню комфортних умов при сонячному нагріванні.
 
Переваги алюмінієвих листів над алюмінієвими композитними панелями:

Технічні характеристики алюмінієвого листа:

показник

одиниця виміру

значення

товщина

мм

1,5

2

вага

кг/м²

4,02

5,32

твердість

КН см²/м

220

520

сплав

ENAW

3003

3003

 Лінійне подовження: коефіцієнт лінійного подовження 0,024 мм/м/с;

 Еластичність: модуль еластичності - 70 Мпа;

 Товщина покриття: зовнішня сторона - 25 мкм( металеві кольори - 40мкм); внутрішня сторона - 3 мкм.

 Висока корозійна стійкість
Швидкість корозійного зношування цинкових покриттів у міській атмосфері (Київ, Москва) становить 3-5 мкм/рік, у той час як швидкість корозії алюмінію в цих же умовах має порядок 0,3-0,6 мкм/рік. Термін служби фасаду з алюмінієвого листа, захищеного порошковим покриттям,становить близько 50 років.

 Пожежобезпека

За європейськими стандартами алюмінієвий лист має класифікацію А1. Тобто  він не горить і не підтримує горіння.

 Широкий температурний діапазон роботи від -500 С до +400 С.
Композитні матеріали типу bond при підвищених температурах через різну теплопровідність зовнішніх і внутрішніх шарів схильні до жолоблення. Крихкість при знижених температурах - недолік промислових сталей. Алюміній позбавлений цього недоліку.

 Вологостійкість

Алюмінієві листи не піддаються впливу перепадів температур і відносної вологості (а лицювальні вироби з каменю й кераміки, незважаючи на захист спеціальними лаками, мають пори, у які попадає вода і її замерзання може привести до розтріскування матеріалу й випаданню плиток).

 Невелика вага

Фасад з алюмінію легший керамічного граніту й натурального каменю, що знижує вимоги до елементів кріплення елементів системи й навантаження на основні конструкції будинку, що особливо актуально при реконструкції старих будинків, які мають "пухку" структуру стін.

 Висока технологічність при обробці

При виготовленні фасадних виробів складної форми згин може здійснюватися на кути до 180 градусів. Пофарбований алюміній може перероблятися без втрати якості.

 Можливість використання фасадних елементів великого розміру

Керамічний граніт і фіброцементи виготовляються по кольору - партіями - зі стандартними розмірами сторони плитки, (для керамограніта, як правило, не більше 60 см), у той час як алюмінієві панелі можуть виконуватися одиничними екземплярами й мати розмір однієї зі сторін до 3 м.

 Рециклічність алюмінію

Утилізація алюмінієвого фасаду, що відслужив свій термін є прибутковим бізнесом. При утилізації утворюється однорідний крупнокусковой лом, що повністю й з малими витратами на підготовку може використатися для виробництва тих же матеріалів для будівництва. Повернення капіталовкладень до 35%.


Переваги алюмінієвого листа

Простота в роботі. Завдяки широким можливостям технологічної обробки, цей матеріал можна використати при виготовленні цільних (не з окремих деталей, а саме монолітних) виробів складної форми. Одне з важливих властивостей матеріалу - можливість і легкість додання радіусних форм (вальцювання). Ви можете додати листу радіусну або еліптичну форму, що дозволить Вам використати таку деталь як елемент облицювання складної поверхні, наприклад колони.
Завдяки більшим розмірам і твердості алюмінієвих листів, Ви можете виготовляти з них великогабаритні касети для навісних фасадів і забезпечити монтаж у мінімальний термін.

Економічність в експлуатації. Для того щоб матеріал довго служив й як декоративний елемент, за ним потрібно стежити. Як правило, досить використати пристрій для мийки водою під тиском. Виключається використання органічних розчинників і кислот.

 Застосування алюмінієвого листа в будівництві

Облицювання фасадів і покрівлі нових і старих будинків, приватне будівництво, будівництво комерційних об'єктів, офісних центрів, адміністративних будинків, автосалонів, АЗС,  технічних приміщень і т.п. Цей матеріал застосовується в тому випадку, якщо потрібна додаткова ізоляція від шуму, наприклад у лікарнях, аеропортах, житлових будинках, які перебувають біля автострад і т.д.

 Перевага використання алюмінію в конструкції навісного вентильованого фасаду

Самими універсальними й технологічними є фасадні касети з алюмінієвого листа. Вони захищають будинок від зовнішніх впливів навколишнього середовища. Незначна реакція на вплив кислот, масел, газів, дозволяє використати такі  системи при облицюванні об'єктів "шкідливого" виробництва, наприклад АЗС.  Важливою функцією навісного фасаду є формування вентильованої зони, що відіграє найважливішу роль у системі теплоізоляційних функцій будинку. Вентиляція охороняє всю конструкцію від зовнішніх температурних коливань протягом  доби й відводить водяні пари й гази, що виділяються більшістю теплоізоляторів з мінеральної вати.