Структурне заскління фасаду | Фасади |
Безкоштовнi консультацi:
 
 
Наші об'єкти
 
 
 
 

Структурне заскління фасаду

Фасад - обличчя будинку.

Фасад - зовнішня сторона будинку. Це перше, на що ми звертаємо увагу в оформленні архітектурного вигляду будинків. Сьогодні пропонується повний комплекс фасадних робіт, зокрема  - заскління фасадів. Заскління фасадів робить будинок більш привабливим, ефектним, фасадне заскління дозволяє втілити в життя самі сміливі дизайнерські ідеї. заскління фасадів виконується в житлових будинках, у промислових, і в торгових центрах.  При засклінні фасадів, як правило, використовується безпечне загартоване скло й алюмінієві системи, які застосовуються у виготовленні вертикальних і похилих вітражів для одноповерхових будинків і висотних споруджень. Скло не тільки дає можливість створити неповторний фасад, але й зробити будинок оригінальним. Сучасні технології надають склу, а виходить, і фасаду вцілому, ряд додаткових функцій, енергозбереження, захист, світлоконтроль і навіть - самоочищення! Конструкції для заскління фасадів зберігають тепло в будинку, захищають від морозів. При засклінні фасадів зменшення теплопровідності можливо завдяки спеціальним системам профілів. Додатково використовуються системи ущільнювачів і склопакетів, які необхідні для збереження тепла, для запобігання утворення вологи на конструкції.
Сучасні технології виробництва дають необмежені можливості при виборі стилю фасадного заскління. Насичена колірна палітра, сполучення різних кольорів профілю дають можливість створювати самі різні архітектурні рішення по засклінню фасадів.

Будівельні технології постійно розвиваються й на даний момент досягли забезпечення якісного виконання робіт з заскління фасадів у найкоротший термін. Замовник подає заявку й будівельна компанія здійснює проектування конструкцій для заскління фасадів. У конструкціях скляних фасадів використовуються такі матеріали як алюміній, сталь, полікарбонат, пластик. Грамотно підготовлені фахівці зможуть реалізувати самі складні проекти. Найбільш часто використовується алюміній, як матеріал при засклінні фасадів будинків. Цей матеріал популярний за рахунок таких якостей як міцність, довговічність, легкість. Великою перевагою алюмінієвих профілів є те, що вони не вимагають ретельного догляду.

Заскління фасадів відбувається за допомогою прозорого, тонованого скла, триплекса, полікарбонату. Ці матеріали відрізняються надійністю в експлуатації, пропускають необхідну кількість світлових променів, стійкі до негативного впливу погодних явищ. З метою безпеки при засклінні фасадів використовуються загартоване скло, армоване скло, ламіноване скло. У загартованого скла міцність до агресивних зовнішніх впливів підвищується за рахунок хімічної або термічної обробки. Фасадне заскління, що створює враження скляної стіни, називається "структурним". На відміну від традиційного ригельного заскління дозволяє створювати відчуття легкості й цілісності будинків. Це досягається за рахунок відсутності профілів на зовнішній частині фасаду - видні лише скло й заповнені шви шириною до 20 мм. Шви можуть бути такого самого кольору як скло. Крім того, установка схованих стулок ще більше підсилює враження цілісності фасаду, тому що в закритому положенні вони нічим не відрізняються від глухих елементів. З погляду  експлуатаційних якостей - водонепроникності, теплопровідності, звукоізоляції, довговічності - структурний фасад нічим не уступає традиційним для цього типу об'єктів методам заскління.