що таке вентфасад? | Фасади |
Безкоштовнi консультацi:
 
 
Наші об'єкти
 
 
 
 

що таке вентфасад?

Будівельний ринок України за останні роки розвивається з прискореними темпами.Ростуть обсяги будівництва, на ринок приходять нові замовники, які пред'являють все більш високі вимоги до якості будівельних матеріалів і технологій. Індивідуальність кожного проекту багато в чому залежить від дизайну фасаду будинку й способу його втілення. Звичайно, кожен Замовник хоче, щоб фасад його будинку був красивим і сучасним, говорив про успіх тих, хто його збудував, хто в ньому живе, працює, відпочиває або робить покупки. Але привабливий вигляд - далеко не єдина вимога до сучасного фасаду. І зв'язано це з тим, що фасад відіграє величезну роль у функціонуванні всього будинку, багато в чому визначає мікроклімат у приміщеннях, може значно вплинути на термін і вартість експлуатації об'єкта.На нашу думку, саме вентильовані фасади відповідають жорстким вимогам, які пред'являються пристрою фасадів на сучасному рівні.

Навісний вентильований фасад - це система, що складається з панелей облицювання, утеплюючого шару й підоблицьовуючої конструкції, яка монтується до стіни таким чином, щоб між декоративно-захисним зовнішнім покриттям і утеплюючим шаром залишався повітряний прошарок, який забезпечуватиме безперешкодну циркуляцію повітря.

Саме вентильована повітряна щілина визначає найважливіші експлуатаційні переваги вентильованих фасадів у порівнянні із традиційними способами виконання огороджувальних конструкцій.Підоблицьовуюча конструкція складається з кронштейнів, що забезпечують кріплення конструкції до стіни й профілів, які несуть панелі облицювання. Елементи підоблицьовучої конструкції виконуються з алюмінію, нержавіючої або оцинкованої сталі.Шар утеплення представлений мінераловатними плитами високої щільності, закритими із зовнішньої сторони гідровітрозахисною мембраною, що перешкоджає намоканню йвивітрюванню утеплювача.Панелі для облицювання фасаду представлені у великій розмаїтості: плити керамічного граніту, натурального каменю, волокнисто-цементні плити, лицювальні касети з алюмінієвого композитного матеріалу, алюмінію й сталі.

Характеристики й переваги

Довговічність

Навісний вентильований фасад протягом багатьох років не втрачає експлуатаційні властивості під впливом сонячного світла, опадів, атмосферного пилу, кислот і сольових суспензій.

Монтаж в будь-який час року

Завдяки відсутності "мокрих" процесів монтаж навісного вентильованого фасаду, на відміну від багатошарової штукатурної системи, практично не залежить від погодних умов і може проводитися в будь-який час року. Всі кріплення виробляються механічно.

Можливість вирівнювання значних нерівностей стіни

Навісний вентильований фасад дозволяє не тільки сховати всі будівельні дефекти стіни, але й вирівняти значні нерівності фасаду, настільки характерні для російського будівництва, що зробити це із застосуванням штукатурок часто складно й дорого, а часом і неможливо технологічно.

Захист об'єкта від вологи

Нагромадження вологи в стіні будинку призводить до її прискореного руйнування в результаті багаторазово повторюваного циклу замерзання й розмерзання, істотно знижує теплоізоляційні властивості стіни. Встановлення навісного вентильованого фасаду дозволяє кардинально вирішити дану проблему, тому що завдяки своїм особливостям НВФ знижує вміст вологи в бетонній стіні.

Поліпшення теплоізоляції

Використання системи навісного вентильованого фасаду дозволяє значно поліпшити показники теплоізоляції огороджувальних конструкцій. Для вирішення запитання утеплення стіни ззовні розміщується теплоізоляційний шар необхідної товщини, що дозволяє надійно захистити її від небажаного перегріву й переохолодження.

Поліпшення звукоізоляції

Істотно підвищуються також звукоізоляційні характеристики стіни, оскільки фасадні панелі й теплоізоляція мають звукопоглинальні властивості в широкому діапазоні частот.

Легкість конструкції

Системи навісних вентильованих фасадів з використанням в якості панелей облицювання алюмінієвого композитного матеріалу сильно відрізняється від інших фасадних систем мінімальною вагою конструкції.