Фасади |
Безкоштовнi консультацi:
 
 
Наші об'єкти
 
 
 
 

Фасади

Якщо людину зустрічають "по одягу", то будинок "по фасаду". Тобто від зовнішнього вигляду фасаду будинку багато в чому залежить враження про Ваш будинок. Для того, щоб перше враження не виявилося необ'єктивним або упередженим, фасад будь-якого будинку повинен бути сучасним і красивим. Сучасні технології дозволяють споруджувати фасади будинків в дуже короткий термін.

Будівництво й реконструкція фасадів будинків із застосуванням сучасних фасадних систем дозволяє ефективно вирішувати багато проблем, пов'язаних з питаннями експлуатації будинку, його довговічності й екології внутрішніх приміщень.

У тому числі:

• забезпечити комфортні умови для плідної роботи, відпочинку й проживання людей у внутрішніх приміщеннях

• захистити огороджувальні конструкції від шкідливих впливів навколишнього середовища й, відповідно, продовжити життя будинку

• додати фасаду свіжий, привабливий зовнішній вигляд

Сучасна фасадна система - це складена конструкція. Вона складається з різних фасадних матеріалів залежно від призначення й конструкції будинку, обраного архітектурного рішення й побажань замовника. Пристрій навісного фасаду може вироблятися як на нових будинках, так і при реконструкції існуючих. Більшість сучасних систем передбачає зовнішнє утеплення огороджувальних конструкцій, що дозволяє кардинальним чином покращити мікроклімат внутрішніх приміщень.

Існує два види навісних систем:

вентильовані фасади;

світлопрозорі фасади.

Всі вентильовані фасадні системи складаються з каркасної підоблицьовучої конструкції, утеплювача (при необхідності) і захисного екрана. Найважливішим елементом конструкції є вентильований простір, що влаштовується між утеплювачем і лицювальним матеріалом фасаду.

У вентильованій фасадній системі конструкції працюють в ідеальних умовах - відсутній прямий вплив атмосферних факторів, матеріали не піддаються біологічним руйнуванням. Стіна постійно залишається сухою і теплою, тому що навісний фасад захищає її від температурних коливань, а водяні пари, що мігрують з приміщень, видаляються крізь повітряну щілину, не затримуючись у шарі теплоізоляції. Влітку навісний фасад працює як сонцезахисний екран, а повітряна щілина служить витяжним каналом для висхідного потоку, за допомогою якого з будинку виходять надлишки тепла.

Як каркас вентильованої фасадної системи можуть служити напрямні з оцинкованої сталі, алюмінію або дерева.

Асортименти лицювальних матеріалів різноманітний: металопластиковий сайдинг, фіброцементні панелі (з кам'яною крихтою й без її), композитні алюмінієві панелі, керамічний граніт, моногамний алюмінієвий аркуш, натуральний камінь і т.д.

Вентильовані фасади зручні в монтажі й обслуговуванні. Одне з їхніх основних переваг - всесезонність проведення робіт.