Про нас |
Безкоштовнi консультацi:
 
 
Наші об'єкти
 
 
 
 

Про нас

Компанія успішно працює на ринку навісних вентильованих фасадів (НВФ) і світлопрозорих огороджувальних конструкцій (СПОК) з листопада 2003 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як спеціалізована структура, що пропонує й реалізує проектні рішення НВФ і СПОК на всій території України.

На відміну від більшості конкурентів, матеріали, які використовуються компанією в реалізації проектів, не тільки мають весь спектр необхідної дозвільної документації, але вже й особливо відзначені як самими клієнтами, так і спеціалізованими структурами.

Власні виробничі потужності по переробці алюмінієвих композитних панелей й алюмінієвих профільних систем для СПОК, дозволяють здійснювати технологічні процеси з відповідністю до європейських стандартів якості фасадного будівництва.

Наявність на складі потрібної й готової продукції дозволяє реалізовувати проекти в рекордні для галузі строки, а власне спеціалізоване інженерингове відділення на постійній основі вдосконалює свою інженерно-виробничу базу, поліпшує технології виробництва вузлів і комплектуючих для вентильованих фасадів.

Фахівці компанії не тільки здійснюють консультаційні послуги з питань вибору лицювального матеріалу (композитних панелей, алюмінієвого листа, керамограніта, фіброцементної плити, ламінату високого тиску й алюмінієвих профільних систем) і способів їхнього монтажу, але й виконують роботи із проектування фасадних конструкцій, підготовці й доставці комплексу необхідних матеріалів.

Постійне прагнення до досконалості - це той вираз, що найкращим чином підходить для діяльності компанії. Вже розроблене й освоєне виробництво нових унікальних продуктів, реалізується програма регіонального просування компанії й розвитку дилерської мережі, запускаються нові виробничі проекти. Компанія влаштувалася на ринку навісних вентильованих фасадів всерйоз і надовго, і має намір довести це кожному своєму клієнтові.

Послуги

Наша компанія надає комплекс послуг із проектування, виготовленню й монтажу навісних фасадів і СПОК. Конструкторський відділ розробить проект фасаду будь-якої складності, а наявність власного виробництва гарантує швидке і якісне виконання замовлень.

Компанія виконує проектні й монтажні роботи з облицювання будинків касетними, лінійними й керамогранітними екранами для НВФ, здійснює інсталяцію СПОК будь-якої складності, а також займається пристроєм алюмінієвих підвісних стель й облицюванням інших архітектурних форм.

При цьому Замовник може одержати консультацію в наших технічних фахівців, який саме тип матеріалу буде найкраще підходити для кожного об'єкта й рекомендації з його обробки.

Матеріали навісних вентильованих фасадів

Завдяки своїм високим експлуатаційним характеристикам основними лицювальними матеріалами була обрана фасадна алюмінієва композитна панель (АКП) 4 мм й алюмінієвий лист 1,5 мм для касетних систем НВФ. Для виробництва виробів і прямих продажів спеціально доставляється високоякісна сировина провідних світових виробників .

Для будівельних компаній, які можуть самостійно оброблювати й монтувати алюмінієві матеріали, компанія готова доставити фасадний алюмінієвий аркуш або алюмінієву композитну панель у потрібному обсязі, за вигідними цінами й у максимально малі терміни.

Сучасні фасадні системи

Маючи комплекс сучасного устаткування для обробки листових алюмінієвих матеріалів і профільних систем, компанія пропонує наступні фасадні системи:

- касетні фасадні системи із застосуванням фасадного алюмінієвого аркуша;

- касетні системи із застосуванням алюмінієвого композитного матеріалу;

- алюмінієві лінійні лицювальні системи;

- керамогранітні й фіброцементні фасадні системи;

- системи для світлопрозорих огороджень фасадів будинків.

Фасадні системи можуть бути використані для облицювання фасадів будинків, споруджень різних конфігурацій, висот й умов експлуатації.

Алюмінієві лінійні системи можуть бути застосовані для пристрою підвісних стель із радіальним згином або без нього, облицювання фасадів будинків, облицювання стін в інтер'єрах приміщень, пристрою вхідних груп у будинках. А також наступних архітектурних форм - козирків, фризів, навісів.

Всі системи виробляються й комплектуються під замовлення, тобто з урахуванням індивідуальних характеристик об'єкта Замовника.

Більш докладну інформацію Ви можете одержати, відвідавши відповідні розділи нашого сайту. Або зв'язавшись із нашими фахівцями по телефону.

З повагою, колектив компанії Фасади України.